Wydrukuj tę stronę
niedziela, 06 sierpień 2017 21:52

Brązowy medal dla mł. ogn. Roberta Koja z KP PSP w Pajęcznie na Tour de Pologne Amatorów w klasyfikacji PSP.

5

4 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej podczas Tour de Pologne Amatorów rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Państwowej Straży Pożarnej w kolarstwie szosowym. Komendę Powiatową PSP w Pajęcznie reprezentowali: kpt. Mateusz Blukacz oraz mł. ogn. Robert Koj.

W wyścigu wystartowały 1932 osoby, w tym 46 strażaków (w tym jedna kobieta).

mł. ogn. Robert Koj z czasem 1:56:23 zajął 181 w klasyfikacji wyścigu, natomiast 9 miejsce w kategori PSP oraz 3 miejsce w kategorii M-3 PSP zdobywając tym samym brązowy medal.

kpt. Mateusz Blukacz z czasem 2:28:52 zajął 1099 w klasyfikacji wyścigu, natomiast 35 miejsce w kategorii PSP oraz 15 miejsce w kategorii M-3 PSP.