Wydrukuj tę stronę
środa, 28 marzec 2018 17:58

I miejsce - sukces pajęczańskich strażaków

280320184610

W dniu 28 marca 2018 br. w hali sportowej w Działoszynie odbył się finał XX Mistrzostw Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej, z udziałem reprezentacji pajęczańskiej Komendy.

W turnieju wystąpiły drużyny z Komend Powiatowych i Miejskich PSP, które uzyskały najlepsze wyniki w fazie grupowej. Komenda z Pajęczna awansowała do finału rozgrywek z pierwszego miejsca w swojej grupie.

W finałach rozgrywek nasi strażacy pokonali Łódź 4:1, następnie w półfinale zmierzyli się z drużyną ze Zgierza, którą również pokonali 4:1.W meczu finałowym pajęczańscy strażacy spotkali się z reprezentacją ze Skierniewic wygrywając z nią 3:2.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został mł. ogn. Dariusz Krężel z tutejszej Komendy.

Zgodnie z RODO przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu realizacji umów, zamówień, zleceń oraz dla potrzeb własnych firmy.